V ponedeljek, 31.10., je bilo v MCC Celjskem mladinskem centru za otroke organizirano rajanje za noč čarovnic, ki pa je bilo letos prav posebno. Popestrili so ga namreč naši študenti 3.letnika programov Fizika in Izobraževalna fizika Amadeja Tibaut, Nika Goršič in Mitja Suvajac. Z raznimi fizikalnimi čarovnijami so navduševali otroke in jim pokazali nekaj skrivnosti narave. Na stojnici se je zvrstilo več kot 400 nadobudnih malčkov, ki so radovedno spraševali ter eksperimentirali in sami ugotavljali, kaj se okoli njih pravzaprav dogaja. Interakcija s takšnimi projekti je za najmlajše še tako bolj ključna, saj s pomočjo zabave pridobijo veselje do ugotavljanja, eksperimentiranja in preučevanja sveta v katerem odraščajo.